Jsou papírové tašky opravdu ekologické?

Vždycky jsem byla zastáncem papírových tašek a měla jsem pocit, že je naprosto jasné, že to je ta správná eko varianta pro odnesení nákupu. Ano, vím, existují i tašky látkové, ale ty si tak nějak vždycky zapomenu vrátit do kabelky a navíc – kdo mě zná, tak ví, jak „velké“ kabelky nosím :-).

Protože mě tohle téma zajímalo a zajímá , vydala jsem seČíst dále

Červen 23, 2017

Za vysvědčení květinu?

Ano, paní učitelky si určitě zaslouží potěšit. Nejen ty ve školách, ale i ty školkové. Ale uznejte sami. Květin si nesou domů spousty, zaberou všechny větší sklenice a za týden je po parádě.

Stejně tak různých hrnečků a svíček mají za ty roky doma pořádnou sbírku.

Co takhle dát jim jako poděkování něco jiného? Ideálním dárkem jsou

Určitě můžete i udělat balíček třeba s bambuckým máslem nebo s čokoládovým tělovým krémem , ten je moc příjemný i po opalování.

Příběh horkého letního dne

Můj manžel je kovář-zámečník. Byl opravdu velmi horký letní den a on přidělával nové zábradlí na terase rodinného domu. Práce na celý den. A protože používá i svářečku, musí mít dlouhé kalhoty horko-nehorko. Takže si určitě umíte představit, jak byl po celém dni doslova vykoupaný v potu.

Už odcházel, paní majitelka spokojená, a najednou povídá: „Pane Skála, můžu se vás na něco zeptat?“ Otázka, která přišla, však byla naprosto nečekaná!Číst dále

Spálenina nemá šanci!

To jsem takhle pekla francouzské brambory. Ke konci pečení jsem je ještě chtěla posypat sýrem. Otevřu rozpálenou troubu, povytáhnu pekáč, začnu sypat sýr… a jauvajs!

Spálila jsem si ukazováček na pravé ruce. A ještě v místě, kde se ohýbá. Pro mě „tragédie“! 🙂 Hodně ťukám do klávesnice a ten prst zkrátka potřebuju ohebný. Naštěstí mám doma záchranuČíst dále

Hvězda rozhlasu :-)

Znáte podcasty? To je takové rozhlasové vysílání po internetu. Ideální poslouchat je přes mobil třeba v autě nebo na procházce.  Ve světě jsou velmi populární a u nás patří mezi nejlepší Zdenčin pokec. Zdenka si vybírá velmi zajímavé lidi a já byla velmi potěšena, když pozvala na pokec i mě. 🙂

Zapněte repráky nebo nasaďte sluchátka a přeji příjemný a ničím nerušený poslech.

RSS
Follow by Email

Zjednodušte si život v roli matky s Bárou Skálovou

x