Seznamte se s
Bárou Skálovou!

"Pomáhám lidem uklízet hravě a zdravě" 

Jak to začalo

Máte také aspoň občas pocit, že je dobré podívat se i dál než jen k vlastnímu prahu a udělat něco pro své okolí? Tak přesně tohle jsem řešila, když se mi narodila druhá dcerka. Není mi lhostejné, v jakém prostředí moje děti vyrůstají a byla bych ráda, aby měly možnost chodit do přírody, koupat se v řece a běhat po loukách. Stejně tak jejich děti a vnoučata. I proto jsem začala používat látkové plínky. Jenže v čem je prát? 

K látkovým plenám mi klasické prací prostředky moc neladily. Zkoušela jsem tedy všechno možné – vařila „sliz“, nakoupila jsem prací ořechy, ale výsledky nebyly moc uspokojivé. Pátrala jsem tedy dál, až mě upoutala nabídka jedné české firmy. To se mi zdálo skoro jako splněný sen. Česká firma, ekologicky šetrné výrobky, které navíc fungují, paráda!

Ráda se dělím o zážitek

Jsem člověk, kterého těší, když se může o dobrou zkušenost s někým podělit. Mám hodně kamarádek s dětmi v podobném věku, takže jsme řešily i podobné problémy. S radostí jsem jim tedy ukazovala, jak jsem vyřešila skvrny na oblečení od příkrmů, jak jsem se zbavila vodního kamene i to, že moje děti nemají žádné ekzémy. A mile mě překvapilo, že tentokrát mi za mé doporučení ještě někdo něco dá.

Kolikrát jste kámošce doporučili dobrou restauraci, která je např. baby friendly, fajn obchod, skvělou knížku, zábavný film nebo cokoliv jiného? A dal vám za to někdy majitel či autor nějakou odměnu? Já to navíc mám nastavené tak, že nemůžu doporučit něco, o čem sama nejsem naprosto přesvědčená. Záleží mi na tom, aby mi moji přátelé věřili a abych se jim mohla i po čase podívat do očí. A protože i moje kamarádky byly spokojené, doporučily výrobky svým dalším kamarádkám a já měla najednou nejen své nákupy zdarma, ale k rodičovské velmi pěkný příjem navíc. V podstatě ve chvíli, kdy se moje mladší dcerka začala stavět sama na nohy, začala se na nohy stavět i její maminka. :-)

Přidejte se k víc jak 9.000 ženám,

které vyřešily denodenní problémy jednou provždy.

Dělám vše tak, abych se hlavně bavila

Nevím, jestli je to tím, že jsem díky této lásce na první pohled, kdy se mi koníček stal prací a práce koníčkem, měla nejzdravější děti ve školce a paní učitelky se mě několikrát ptaly, co jim dávám za vitamíny. Nicméně si myslím, že ano. Ten hlavní vitamín jsem byla totiž já – spokojená máma. Předtím jsem řešila, co budu po rodičovské dělat – s bývalým zaměstnavatelem jsem se soudila o peníze, takže návrat nepřicházel v úvahu. A teď jsem měla navíc dvě malé děti, které jsem si nepořizovala proto, abych je viděla hodinu ráno a tři hodiny večer. 

Nehledě na to, že na rodičovské jsem se začala dostávat do situace, kdy mě stresovalo mluvit s cizími lidmi. Měla jsem pocit, že ač jsem byla dřív velmi akční a aktivní, tak najednou se můj svět smrskl do jakési bubliny, která byla kolem mě a dětí. A teď jsem najednou měla před sebou nové výzvy a nové možnosti. S kamarádkami, jejich kamarádkami a jejich kamarádkami a pak i s doposud neznámými ženami, jsme začaly vytvářet báječnou partu, kde máme všechny stejný zájem. Občas vyrazíme i třeba na pracovně-relaxační wellness, za odměnu k moři nebo na galavečer, abychom to důkladně probraly. :-) Do péče o děti jsem tedy víc zapojila i tatínka a prospělo to naprosto všem. Děti nebyly závislé jen na mamince a tatínek si vyzkoušel, jaké to je, mít čtyřiadvacetihodinovou šichtu. :-).

Začala jsem opět studovat různé trendy, kurzy apod. a tak nějak přirozeně vyplynulo, že jsem se postavila před publikum a začala jsem ukazovat před neznámými lidmi, jak si zjednodušit život. První pokus byl hodně stresující, koktala jsem, přeříkávala se, červená jsem byla až za ušima a přesto to byla akce úspěšná. Možná i proto, že nemám problém přiznat, že něco nevím či neumím a publikum poznalo, že hraju fér.

Po pár letech...Radost...Tisíce děkovných dopisů :-))

Dneska už moje „miminka“ chodí do školy a rostou z nich báječné slečny, na které mám dostatek času. A já mám pořád práci jako koníčka, nyní už na plný úvazek. Nejvíc mě baví, když mi někdo napíše, že už neztrácí čas žehlením, že se nedusí při úklidu, že se mu zlepšily zdravotní problémy jako třeba atopický ekzém nebo astma, že vyčistil něco, s čím si nevěděl rady anebo že jsem mu do života přinesla novou radost a smysl včetně vylepšení rodinného rozpočtu. A co vy? Chcete také víc radosti do života? (Malá nápověda pro ty, kteří se rádi rychle dostávají k cíli - víc se dozvíte ve videu číslo 5)

Přidejte se k více než 9.000 ženám,

které vyřešily denodenní problémy jednou provždy.

RSS
Follow by Email