Spálenina nemá šanci!

To jsem takhle pekla francouzské brambory. Ke konci pečení jsem je ještě chtěla posypat sýrem. Otevřu rozpálenou troubu, povytáhnu pekáč, začnu sypat sýr… a jauvajs!

Spálila jsem si ukazováček na pravé ruce. A ještě v místě, kde se ohýbá. Pro mě „tragédie“! 🙂 Hodně ťukám do klávesnice a ten prst zkrátka potřebuju ohebný. Naštěstí mám doma záchranuS.O.S. sprej s Aloe Vera, tea tree olejem a dalšími 19 bylinkami.  Prst jsem nastříkala a nechala to působit asi 10 minut pod tamponkem. Když jsem si to pak sundala – abych konečně dodělala tu večeři – tak po spálenině ani stopy!

 

Druhý den už jsem i úplně zapomněla, že jsem se včera tak bolestivě spálila. Prstem můžu normálně hýbat a jak vidno – už i psát. :-).

S.O.S sprej určitě patří do vybavení nejen domácí, ale i cestovní lékárničky. Pomáhá i při spáleninách od sluníčka, zvlášť, pokud jej uchováváme v chladničce. To je jak ten nejvzácnější balzám na zbídačenou kůži. Okamžitě uleví i ochladí.

Je výborný na různá štípnutí, škrábance, bebíčka. Pokud vás začne bolet v krku třeba od klimatizace, stačí si párkrát za den stříknout přímo do krku. Jasně – někomu to úplně nechutná, ale dá se na to zvyknout a u nás s tím nemají problém ani děti. Naopak – jakmile je někde něco píchne nebo zabolí nebo třeba se jim začíná spouštět rýma, už si jdou automaticky pro „alojku“ do ledničky. 🙂

Chcete vědět víc? Najdete ho tady.

error

Zjednodušte život i vašim přátelům a dejte jim vědět, co jste objevili!

RSS
Follow by Email

Zjednodušte si život v roli matky s Bárou Skálovou

x