Trochu šrumec aneb každá žena chce být občas za princeznu

Ač jsem teď měla trošku šrumec, pokračujeme v krasojízdě. O víkendu jsem si užila toho úžasného pocitu být hýčkanou ženou se vším všudy.
Měli jsme tradiční Galavečer v Kongreshotelu Jezerka a speciálně pro můj tým jsem objednala i vizážistku a kadeřnici, abychom byly opravdu po Sněhurce nejkrásnější! Musím říct, že takové hýčkání by si měla dopřát čas od času každá žena. Na fotce je aspoň část mých skvělých žen a část našich báječných partnerů, bez jejichž podpory by to nešlo. Jsem na všechny moc pyšná!

A zas tedy do víru všedních dnů – co nás čeká tento týden:

  1. Už máme přezuté auto a zkontrolované provozní kapaliny?
  2. Vyrobíme si vlastní originální dušičkový věnec – inspirací na netu je opravdu dost a dost
  3. Pokud to počasí dovolí, naplánujeme si umytí oken než začne mrznout. Okna by se neměla mýt ani při slunečném či větrném počasí kvůli šmouhám. Podle Lunárního kalendáře je nejlepší mýt okna 19., 20., 23.,24. a 28. a 29.10. S předstihem si tedy pořídíme kvalitní stěrku, čistič oken, který jen nastříkáme a setřeme stěrkou (žádné leštění!!) a přípravky na záclony nebo čistič žaluzií s antistatickou složkou.
  4. Chystáme-li se lampionového průvodu nebo třeba uspávat broučky, nezapomeneme pořídit či vyrobit lampion a zkontrolujeme i, zda je v pořádku svíčka či baterka. Výbornou variantou jsou LED svíčky za pár korun a přitom je to bezpečné.
  5. Vyhodíme další krabici věcí, které nám nedělají radost.

Speciál Vánoce v klidu a v pohodě krok za krokem

  • Zkontrolujeme si, kolik již máme zapsaných tipů na dárky a dopíšeme zbývající.
  • Prohlédneme zásoby vánočních papírů, stužek, jmenovek, izolep a všechno si připravíme na jedno místo včetně nůžek. Co nám chybí, zapíšeme na nákupní seznam. Pár inspirací na uložení:

  

 

  • Naplánujeme si, co a kdy uděláme v rámci většího úklidu – čištění koberců, mytí oken, vymývání poliček, vyklízení skříní, atd. Následně si položíme nejdůležitější otázku – je to vůbec všechno nutné? A činnosti zredukujeme na půlku :-).
  • Zamyslíme se na vánočními přáníčky – proč neudělat někomu radost příjemným překvapením ve schránce? Většina z nás tam nalézá hlavně složenky.. A určitě to potěší víc než e-mail nebo smska poslaná 24.12. v šest večer..

Tipy na dárky

Vzpomínáte si na plechové hračky? Berušku na klíček, klapačky, autíčka apod.? Co takovou retro hračku pořídit dětem? Traktory mají i řadicí páku včetně zpátečky a funkční ruční brzdu! Ač máme doma dvě holčičky, tak jsme se tu svorně rozplývali všichni :-).

Kovap Traktor Zetor

Voňavé dny,

Bára

P.S.

Kdo mě najde na fotce? 🙂

 

Použité zdroje:

http://blog.delightfulorder.com/2011/02/craft-room-clients-home-gift-wrap.html

https://www.dracek.cz/kovap-traktor-zetor

Please follow and like us:
error

Click Here to Leave a Comment Below

Jana - Listopad 19, 2016 Reply

Což o to, já Tě našla hned,ale ta Tvoje drahá polovička tam nějak chybí.. 😛

Pavlína - Listopad 17, 2016 Reply

Za sebe můžu vřele doporučit zmiňovaný čistič oken – krom oken skvěle vyčistí i zrcadla a je to jediný přípravek, kterým dokážu vyleštit naši lednici z broušeného hliníku, aniž by na ní byly šmouhy.

Sylva - Listopad 15, 2016 Reply

Galavečer byl nádherný zážitek ! Nezapomenutelný.

Leave a Reply:

error

Zjednodušte život i vašim přátelům a dejte jim vědět, co jste objevili!

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+

Zjednodušte si život v roli matky s Bárou Skálovou

x