Hledám ženu na rodičovské „dovolené“, která chce jít na akci roku jako můj host!

Jsem hrdou členkou Bussines Professional Women, která sdružuje ženy, navzájem je propojuje a obohacuje. Hlavní akcí celého roku je Equal Pay Day. Tento trochu zvláštní název si klade za cíl upozorňovat na nerovnost platů žen oproti mužům.

Sama dávám přednost rovnováze a i tomu, aby ženy byly ženami a muži zůstali muži. Proto se mi líbí, že na této akci to není o boji proti mužům, ale právě naopak – o vzájemném doplňování se, podpoře žen, zvyšování jejich sebe-vědomí.

Loni jsem EPD absolvovala poprvé z pozice dobrovolnice. Ráda nakukuju „za oponu“. Bylo to náročné a od nevidím do nevidím, přesto jsem nebyla vůbec vyčerpaná, spíš naopak. A ač jsem se v sobotu noci skoro nemohla už hnout, věděla jsem, že to stálo za to a že příště nesmím chybět!

První den probíhají různé konference, které vůbec nejsou nudné, spíš naopak. (A to jsem si pár podobných akcí opravdu už odseděla). A hlavně druhý den – sobota – patří mentoringovým stolům.

Co si pod tím představit? 

Kulaté stoly, kde sedí cca 15 žen a mentorka. Mentorka má nějaké téma a k jejímu stolu se přihlásí ženy, pro které je toto téma zrovna aktuální či zajímavé, takže se tu mohou sejít podnikatelky, nezaměstnané, ženy v důchodu i na mateřské nebo třeba i studentky. Většinou si navzájem předávají své postřehy a názory a je to tedy nádherně pestré. Navíc zde velmi často vznikají nové obchodní, pracovní, ale i osobní vztahy.

Více informací si můžete přečíst přímo na stránkách Equal Pay Day.

 

Osobně si myslím, že by podobná akce měla být pro ženy placena zdravotní pojišťovnou :-).

Bohužel tomu tak není, proto jsem se rozhodla

podpořit jednu ženu a pozvat jí na tuto akci roku,

za kterou sobotní mentoring opravdu považuji. 

 

Jak to bude probíhat?

  1. Napište mi na email bara.skalova@jaknaskvrny.cz proč právě vás mám vybrat. Co byste si z akce chtěla odnést, proč tam chcete jít právě vy.
  2. Mail odešlete nejpozději do 10. 3. 2017
  3. Nejpozději 15. 3. 2017 vyberu příběh, který mě nejvíc osloví.
  4. Vítězku vyhlásím na mé FB stránce (lajk stránce není podmínkou, nicméně potěší :-D)
  5. V sobotu, 25. 3. 2017 se sejdeme v Clarion Congress Hotelu v Praze (u metra Vysočanská)
  6. Užijeme si mentoringy
  7. Společně se vyfotíme a proběhne minirozhovor o dojmech, který zveřejním zde na blogu

 

Víte tedy o nějaké ženě, pro kterou by byla tato skvělá akce přínosem a nemůže si dovolit zakoupit si vstupenku? Pošlete jí tento článek nebo jej nasdílejte na svůj profil na FB či ve skupině, kde by to mohlo některou z žen oslovit!

Už se moc těším!

Bára Skálová

 

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Reply:

error

Zjednodušte život i vašim přátelům a dejte jim vědět, co jste objevili!

RSS
Follow by Email

Zjednodušte si život v roli matky s Bárou Skálovou

x